Sintaş Boya Grubu

Sintaş Epoksi Sonkat Boya iki komponentli epoksi esaslı antikorrozif bir son kattır. Tiksotropik karakteri nedeni ile kalın katlar halinde tatbik edilebilir. Yüksek mekanik mukavemetinin yanı sıra asit ve solventlere karşı dayanıklıdır.Ürün ve Katkıları Sintaş Epoksi Sertleştirici Sintaş Epoksi Tiner istenen her renk yapılabilir.

Teknik Bilgi

Yol çizgi boyası Klorkauçuk ve alkid reçine esaslı bir boyadır. Sintaş Yol Çizgi Boyası hızlı kuruyan, fiziksel ve kimyasal mukavemeti yüksek filmler oluşturur. TS 604 Uygun olarak formüle edilmiştir.

Teknik Bilgi

Isıya Dayanıklı Silikon Esaslı Boya Sintaş Isıya Dayanaklı Silikon Esaslı Boya, silikon reçine esaslı, ısıya dayanıklı, metal yüzeylere çok iyi yapışabilen alüminyum bir boyadır. Isıya dayanım özelliklerini kazanabilmesi için dokunma kurumasını tamamladıktan sonra minimum 160 °C de 2 saat kürlendirilmelidir. 25 - 30 mikrondan yüksek kuru film kalınlıklarında kullanılması önerilmez.

Teknik Bilgi

Pur Akrilik Boya Sintaş Poliüretan Boya, hava ve fırın kurumalı olarak kullanılabilen, iki bileşenli alkid / izosiyanat esaslı, parlak kalıcılığı, elastikiyetli, mekanik ve kimyasal direnci yüksek bir sonkattır. Ürün ve Katkıları Sanayi tesislerde, rafinerilerde, petrokimya tesislerinde, çelikhanelerde, şeker-gübre ve çimento gibi kimyasal proses tesislerinde, çelik sıcaklığının 400 - 600°C ye kadar ulaştığı bölgelerde ısıya dayanıklı sonkat boya olarak kullanılır.

Teknik Bilgi

Endüstriyel Son Kat Boya Styren alkid esaslı hava kurumalı sentetik bir sonkat boyadır. Havada hızlı kuruyan, parlak sentetik bir sonkat boyadır. Çıplak metal yüzeylere çok iyi yapışır ve elastik bir film verir. Astar üzerine yapılan tatbikatlarda yüksek su direncine sahip bir sistem oluşturur. Sintaş Endüstriyel Tiner ile incelir ve parlaklığını uzun süre muhafaza eder.

Teknik Bilgi

VR Rapid Boya Sintaş VR Rapid Boya, sentetik alkid esaslı, hava kurumalı bir son kattır. Bağlayıcı yapısı nedeniyle parlaktır, uygulandığı metallere çok iyi yapışır. Fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dirençli bir film verir.

Teknik Bilgi

Hammerton Boya Styren alkid esaslı çekiçlenmiş metal görünümlü hava kurumalı sentetik bir sonkat boyadır. Metal işçiliği sırasında meydana gelebilecek kusurları kolayca kapatması ve dekoratif görünüm kazandırması nedeni ile yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Çıplak metal ve astarlanmış yüzeylere çok iyi yapışır. Hammerton sonkatlar uzun süre solmayan canlı, parlak bir yüzey verir.

Teknik Bilgi