Sintaş Otomativ Astar Grubu

1K Galvaniz Saç Astarı Mükemmel yapışma özelliğiyle birlikte, korozoyana karşı koruma sağlayan, bir sac astarıdır. Ürün ve Katkıları Sintaş 1K Galvaniz Sac Astarı Sintaş Selülozik Tiner Özellikleri -Pas önleme özelliği olan bir sac astardır.

Teknik Bilgi

Polyester Astar Araçların yeni parça ve tamir işleri için geliştirilen yüzey kusurlarını ve derin çizikleri kapatmak için geliştirilmiş iki bileşenli bir astardır. Ürün ve Katkıları Sintaş Polyester Astar Sintaş Polyester Astar Sertleştirici

Teknik Bilgi

4+1 2K Akrilik Astar Oto tamir sektörü için geliştirilmiş yüksek dolgu sağlayan, hızlı kuruyan, kolay zımpara özelliklerine sahip, korozyona karşı yüksek direnci olan, sağlam bir zemin elde etmek için kullanılan, 2 komponentli yaş üstü yaş kullanılabilen bir astardır. Ürün ve Katkıları 4+1 2K Akrilik Astar 4+1 2K Akrilik Sertleştirici Sintaş Selülozik Tiner.

Teknik Bilgi

Selülozik Astar Nitroselüloz esaslı, zımparası kolay ve hava kurumalı hızlı kuruyan bir astardır. Ürün ve Katkıları Sintaş Selülozik Astar Sintaş Selülozik Tiner Özellikleri - Hava temasıyla hızlı kuruma sağlar. - Bölgesel ve komple astarlamada kullanılabilir.

Teknik Bilgi

Plastik Yüzey Astarı Thermoplastik - Polimer karışımı, otolar üzerinde bulunan boyanabilen plastik kısımlar üzerine yapışmayı sağlayan bir astardır. Ürün ve Katkıları Sintaş Plastik Yüzey Astarı Uygulama esnasında hava ve iklim şartları göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikleri -Uygulamaya hazır haldedir. İnceltmeye gerek yoktur.

Teknik Bilgi

1K Astar Oto tamir sektörü için gelişirilmiş dolgu amaçlı kullanılan çabuk kuruma özelliğine sahip yapışma özelliği yüksek, korozyon direnci olan, tek bileşenli bir astardır.

Teknik Bilgi