Sintaş Astar Grubu

Epoksi Astar Epoksi esaslı, iki bileşenli antikorroziv bir astardır. Yüzeylere fevkalade iyi yapışır, nem ve korozyon direncine sahiptir. Yüzeyler için sağlam ve düzgün zemin oluşturarak, üzerine tatbik edilecek son katlar için düzgün bir yüzey oluşturur.

Teknik Bilgi

1K Astar Oto tamir sektörü için gelişirilmiş dolgu amaçlı kullanılan çabuk kuruma özelliğine sahip yapışma özelliği yüksek, korozyon direnci olan, tek bileşenli bir astardır. Devamı için tıklayınız...

Teknik Bilgi

Sentetik Astar Alkid bağlayıcı esaslı sentetik astardır. Ahşap, sunta, metal veya sıva yüzeylerde boyanacak yüzeylerin boyama için düzgün ve sağlıklı bir hale getirilmesi amaçlı geliştirilmiş bir astardır.

Teknik Bilgi

VR Rapid Astar Sintaş VR Rapid Sentetik Astar hızlı kuruyan yüksek doldurma gücüne sahip bir astardır. Sintaş Rapid Sentetik Astar üzerine uygulanacak Sintaş Rapid Sentetik Sanayi Boyası için dolgun ve düzgün bir yüzey verir. Uygulandığı yüzeylere çok iyi yapışır. Fiziksel ve kimyasal direnci yüksek, sanayi tipi, ekonomik bir astardır.

Teknik Bilgi

Endüstriyel Astar Styrene alkid esaslı hava kurumalı sentetik bir astardır. Havada hızlı kuruması ve yüksek dolgu gücü nedeni ile Endüstriyel sistemin altında zımpara yapılarak veya yapılmaksızın kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Sintaş Endüstriyel Tiner ile incelebilme özelliğine de sahip olan Sintaş Endüstriyel Astar üzerine gelecek sonkatlar için düzgün ve sağlam zeminler oluşturur.

Teknik Bilgi

1K Galvaniz Saç Astarı Mükemmel yapışma özelliğiyle birlikte, korozoyana karşı koruma sağlayan, bir sac astarıdır.

Teknik Bilgi

Selülozik Astar Nitroselüloz esaslı, zımparası kolay ve hava kurumalı hızlı kuruyan bir astardır. Ürün ve Katkıları Sintaş Selülozik Astar Sintaş Selülozik Tiner Özellikleri - Hava temasıyla hızlı kuruma sağlar. - Bölgesel ve komple astarlamada kullanılabilir.

Teknik Bilgi